KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

KIZILCA KÖYÜ Radyosu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1KIZILCA KÖYÜ Radyosu Empty KIZILCA KÖYÜ Radyosu C.tesi Nis. 05, 2008 4:54 am

Carullah

Carullah

Selamlar saygilar saygideger Kizilca köylülerim
basliktada yazdigim gibi radyomuzu faaliyete gecirdik ve Allah in izniyle belli zamanlarla yayina girecegiz
öncelikle radyomuza misafir veya kendi alacaginiz bir Kullanici ismi ile girip radyomuzda bulunan diger konuklarla sohbet edebilirsiniz
Kullanici ismi almak icin takip edebileceginiz iki yol vardir
1. www.flatcast.com linkine tiklayip üyelik alabilirsiniz yada
2. Radomuz eger yayindaysa login veya giris butonunu tiklayarak newuser yazan yerden yeni kullanici
ismi alabilirsiniz
Simdiden alacaginiz Kullanici isminiz hayirli olsun diyorum eger problem yasayan olursa buradan veya benim msn adresimden(carullah_1@msn.com) bana ulasabilirler yardimci olmaya calisirim
ilerki zamanlarda vaktim oldugunda kullanici ismi almayi resimli anlatmaya calisacagim
HEPINIZE SAYGI VE SELAMLARIMLA
KIZILCA KÖYÜMÜZ RADYOSUNDA BULUSMAK DILEGIYLE

2KIZILCA KÖYÜ Radyosu Empty Geri: KIZILCA KÖYÜ Radyosu Cuma Mayıs 09, 2008 4:16 am

Carullah

Carullah

KIZILCA KÖYÜ Radyosu Resim111 ilk önce Köyümüz internet anasayfasinda FORUM yazan yeri tikliyoruz

KIZILCA KÖYÜ Radyosu Resim112 Acilan sayfada FORUMA GITMEK ICIN TIKLA yazan yerinaltindaki linki tikliyoruz

KIZILCA KÖYÜ Radyosu Resim113 Simdi Forumumuzun Anasayfasi acildi radyomuz yayinda olmadigi icin sayfa resimdeki gibi acildi Bazi dinleyicilerimizin bilgisayarinda Aktive X denilen program olmadigi icin yayinimiz olsa bile radyoyu acmayabilir Bu programi ise anyi sayfanin altindan diger resimdeki gibi devam ediyoruz

KIZILCA KÖYÜ Radyosu Resim114 Simdi GÜNDEMLER yazan yere tikliyoruz

KIZILCA KÖYÜ Radyosu Resim115 RADYO ICIN AKTIVE X PROGRAMI Bölümüne tikliyoruz Acilan sayfada BURAYA TIKLAYIN a tikladigimizda resimdeki gibi programi nereye yükleyeceksek oraya indirip yükledigimiz programi bilgisayarimiza kaydediyoruz ortalama 11 megabaytlik program

KIZILCA KÖYÜ Radyosu Resim116Kayit islemi bittikten sonra Forum sayfamizi actiginizda Radyomuz yayinda ise RADYO KIZILCA ya girmis bulunuyorsunuz Hayirli olsun

KIZILCA KÖYÜ Radyosu Resim118Radyomuzda simdi misafir olarak bulunuyorsunuz Almanyadan giriyorsaniz Gast1234567 Türkiye veya Fransa gibi Ülkelerden giris Yaptiysaniz Guest1234567 seklinde grünüyorsunuz Simdi Kendinize Ait olan bir isim almak icin bazi radyolarda login yazabilir bizim radyomuzda giris yazan yere tikliyoruz resimdeki gibi ikinci bir pencere aciliyor user login paswort yazan yer alt kisminda ise I AM NEW AND ... REGISTER yazan yeri tikliyoruz
KIZILCA KÖYÜ Radyosu Resim120[b]acilan pencerede En alttaki kutucugun icindeki sayi ve rakamlar karisik olabilir sag tarafindaki bosluga aynen yazip en sagda alttaki linkle devam ediyoruz bundan sonrasi basit herhangi bir foruma veya sayfaya üyelik alir gibi aliyorsunuz yalniz bütün bilgileri dolduraniza gerek yok mailinizi Almak istediginiz Kullanici ismi ve Paswort yeterli birde Radyoya girisinizde hangi renkle girmek istediginizi seciyorsunuz bu kadar KOLAY GELSIN RADYOMUZA BEKLIYORUM SELAMLAR

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]