KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

DENİZ FENERİ

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1DENİZ FENERİ Empty DENİZ FENERİ Cuma Eyl. 26, 2008 2:10 pm

xanax

Sayın Başbakan Deniz feneri nin üzerine gitmemesi ve gitmek isteyenleri tehditkar bir tutumla azarlaması sizce nasıl algılanıyor ve birde başbakanın bu tutumu diğer yardım derneklerine de büyük zararlar verdiği söylenmekte bu dava ortaya çıktı çıkalı gelirlerinin %85 oranıonda azaldığı ve bu olay ortada kalırsa bir çok dernek gelecek yıla yçıkamaz duruma gelecği biliniyor Hani başbakanın mehur lafı varya BUNUN HESABINI KİM VERECEK kendisimi hayır onun işide zor FENER SÖNDÜ (yola) KARANLIĞA DEVAM

2DENİZ FENERİ Empty Deniz Feneri Salı Ara. 02, 2008 5:22 pm

Mehmet Caglar

Sayin xanax Uzun zamandir bir ariza nedeniyle internete giremiyordum, ancak simdi firsatim oldu.

Yardim kuruluslarin ve yardimlarin Kesilmesi demek Devletin biraz daha yükünün artmasi demektir. Sefaleti sergilemekte hükümeti istifaya cagirmaktir, Basbakanin Endisesinin sebebi bunlar olabilir.
Gectigimiz Kurbanda Kimse Yokmu Derneginin Güneydogudaki Yardimlarindan dolayi Rahatsiz olan Partilerde oldu, bu sene Daha fazla Yardimlasacagini duydum ve Merak ediyorum kimler catlak ses cikaracak.

Neticede Müslümanlara Göre Mal ve Mülk ALLAHIN dir Bizlerde onun Bir Bekcisi ve Emanetcisiyiz.

Herkes Derki kefenin cebi yok Bana göre var ama insan o cebi sagliginda ALLAH yolunda harcamalari ile Doldurur.
Bizlerde Yadimlasmak icin girisimlerde bulunduk ve yardim etmeyenlerden tepki aldik, neticede yardima muhtac olanlari üzdük.
Evet Fakirler böyle Kuruluslarin varligini coklugunu ister, Zenginlerde üzerine düsen görevini yapmak zor gelir onun icin böyle kuruluslarin varligindan Rahatsiz olurlar.
Bu yazimla hic bir kimseyi kasdetmedim kimse üzerine alinmasin, Sadece deniz fenerinin neden neye Ugradigini anlatmaya calistim.

Deniz feneri Kapanirsa Kimse yokmuya Uzun ömürler.
Saygilarimla Bütün köylülerimi Selamliyorum.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]