KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bir Fikra

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bir Fikra Empty Bir Fikra Cuma Mart 28, 2008 5:13 pm

Admin

Admin

Bir ciftcinin inegi hastalanmis,Adam caresiz acmis ellerinini Allahım ne olur İnek iyileşsin söz 10 gün oruç tutacağım demiş. neyse inek 3 gün içinde iyileşmiş. Adamda 10 gün oruca niyetlenmiş. 11. gün adamın inek aniden hastalanmış ve ölmüş. Adam yıkılmış perişan tek geçim kaynağı gitmiş. Açmış ellerini: Rabbim Ramazanda orucu ongün eksik tutarım,ineğimide kurbana say , kurbanda kesemem diye dua etmiş.....

Razz tongue tongue tongue

https://kizilcaforum.yetkin-forum.com

2Bir Fikra Empty Geri: Bir Fikra C.tesi Mart 29, 2008 4:31 am

Mehmet Caglar

Bu dua eden adam acaba Kayserili olabilirmi?

3Bir Fikra Empty Geri: Bir Fikra Ptsi Mart 31, 2008 12:30 am

Carullah

Carullah

Adamın birini kırmızı ışıkta geçtiği için polis durdurmuş, adamdan ehliyet ruhsat istemiş. Adam da "Yanımda yok... Arkadaşın evinde
içiyorduk, sanırım fazla kaçırdım, biraz sarhoşum, orada unutmuş olmalıyım." demiş.
Polis dumur olmuş tabii... Kırmızı ışık, alkol, ehliyet ruhsat yok... Gitmiş komiserine durumu anlatmış.
Bir de komiser gelmiş adama ehliyet ruhsat sormuş. Adam çıkartıp uzatmış hemen. Komiser şaşırmış tabii...
Alkolmetreyi çıkartıp üfletmiş; adamda zerre alkol de yok... Şaşırmış yine tabii...
"Yahu memur bana sizin alkollü olduğunuzu ve ehliyetinizin de yanınızda olmadığını söyledi???" demiş.
Bizim uyanık da dönmüş komisere:
- Siz ona aldırmayın! Pek iyi değil galiba. Birazdan size kırmızı ışıkta geçtiğimi filan da söyleyebilir!!!

4Bir Fikra Empty Temel Ptsi Mart 31, 2008 7:27 pm

Admin

Admin

cherry Ruslarlar zamanin birinde Lazlara savas acmislar. Lazlarin elindeki silahlar kisa menzilli av tüfekleri. Ruslarla mücadelede zorlaniyorlar, Tabi Temelde yardim istiyorlar ne yapalim menzil disindalar. Temel ha usaklar bana büyük bir agac bulun ve icini oyun der yani bi Top namlusu gibi Rusyaya tutar icine barut, gülleleri doldurtur. her kes merak icinde acanba top patliyacakmi derken Temel ates emrini verir.büyük bir gürültüyle infilak eder ortalik toz duman.Tomruk etrafinda bulunan 100 kisi ölür. Temele gelirler durumu izah ederler 100 ölü var. Temel: Ula usagim bizde 100 ölü varsa bu Top Ruslarin ................. yarisini ödürmüstür. scratch

https://kizilcaforum.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]