KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ak partinin durumu

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1ak partinin durumu Empty ak partinin durumu Perş. Nis. 10, 2008 4:56 pm

xanax

arkadaşlar sizce akparti nin yaptığı yanlışlar kapatılmaya değecek kadar varmı ben ak partiye oy vermedim ama bu haksızlığıo kabullenemedim

2ak partinin durumu Empty AKP Paz Mayıs 25, 2008 5:52 pm

e.kurt

Bu konuyu hassalaştıran bence kapatmak istiyenlerle milletin birbirlerini tanıyamamalrıdır.
Bunu arkasında yargı makamı yoklur. Derin devlet diye isimlendirilen. Türk milletinin iradesine vurulmak istenen adı konmamış bir darbedir. ama Bu millet basiretli tavrıyla bunlarıda aşacaktır. AKP yi kapatma taraftarı olanlar bir şeyi itşiraf etmeliler. CUMHURİYETİ ve DEMOKRASİYİ değil Baskıcı dayatmacı kraliyetden daha fazla diktatörlüğü istediklerini açıklalamlılar. Milletde anlasın madem öyleydıde Padişahlığı neden yıktık. Cumhuriyet Halkınkendi kendini yönetmekse anti demokratik müdahaleler niye. ???? Artık Milleti uyutamazlar planları yutturamazlar. Millet uyandı artık farkındamsınız ???

Selamlar bounce Wink

3ak partinin durumu Empty Geri: ak partinin durumu Paz Haz. 01, 2008 12:21 am

Mehmet Caglar

Evet mesele AK parti Degil ( Bu olay baska patilerde olsa aynidir )
Türkiyede Gecmis tarihimizden gelen bir izlenim var buda belki sonuncusu.
Bu milleti Kendi haline birakmamak, Bu milletin sectigi kisiler daima yanlis kisiler oluyor

ve ihtilal ile o kisileri hemen koltuktan indiriyorlar ve hakketmedikleri cezalara maruz kaliyorlar,
Simdi o ihtilalleri hazirlayan 1.güc olan medya zayifladi itibarini kaybetti, hatta karsisina vatan sever millete hizmet veren bir takim medya (trajda en üstte seyrediyor) türkiyede söz sahibi haline gelince bu sefer baska yollarla ayni isi yapmak istiyorlar.
Bana göre türkiyede 2 sey yok : 1 Demokrasi 2 Hukuk

Ama bu milletin uyandigi bir gercektir.

4ak partinin durumu Empty MEDYA VE BİZ C.tesi Haz. 14, 2008 12:59 pm

xanax

mehmet erdoğan abilerim önce çok selamlar mehmet abicim senin bir cümlen dikktimi çekti tiraj da en üsstte olan medya ZAMAN gazetesinden bahsediyosun ama şunu biliyomumusun bence zaman gazetesi sadece ekonmik bir yapının gaz pedalı tabi bana göre. İNSANLARIN KİŞİSEL İLİŞKİLERİNDEN YARARLANARAK VEYA BİRBİRİNİ KIRAMAYARAK ABONE OLUNAN AMA HİÇ OKUNMADAN ÇÖPE ATILAN BİR GAZETE GAZETENİN KİLİDİ DAHİ AÇILMADAN ÇÖPE GİDİYOR İNSANLARDAKİ MANTIK ŞU 14 YTL İLE AYDA SANKİ BİR CEMAATE ÜYE OLDUĞUNU HİSSEDİYOR VE TOPLUM TARAFINDANDA BÖYLE ALGLILANIYOR. AKPARTİNİN KAPATMA KONUSUNA GELİNCE BENCEDE AK PARTİ ŞU AN KENDİNİ KAPATTIRMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPMAKTA İNANIN SAVUNMAYI OKUYUNCA BEN BİLE OLSAM KAPATIRIM BU PARTİYİ. SEN BUNU YAPTIN BENDE BUNU YAPARIM MANTIĞI İLE SAVUNMA HAZIRLANIRSA KAPATILIR AMA BENCE HAZIRLANAN SAVUNMA TOPLUMUN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA BÖYLE BİR YOLA GİDİLMİŞTİRF. İSTERSENİZ REFARANDUM YAPILSIN YAPILAN DEĞİŞİKLİLERE BU MİLLETİN EN BÜYÜK ERK İ KARARVERSİN DİYE BİR YOL İZLENEBİLİRDİ . AYRICA SİZE SORMAK NİSTEĞİM BİR KONU DAHA VAR NUR CEMAATİ OKULLARI VATANDAŞTAN GARİP ÇOCUKLARI OKUTMAK İÇİN TEBARRU TOPLUYOR PEKİ ŞU ANDAKİ TÜRKİYEDEKİ CEMAAAT OKULLARINDA OKUMANIN BEDELİ NİN YILLIK 8000-45000 YTL ARASINDA OLDUĞU DÜŞÜNÜLÜRSE VE PARASIZ OKUTULAN ÇOCUK SAYISININ TOPLAM ÖĞRENCİ SAYISININ % 5,2 OLDUĞU GÖZ ÖNÜNE ALINIRSA NASIL BİR İŞ BU BEN ANLAYAMIYORUM DOĞRUSU İNSAN LAR ELLERİNDEKİ DEĞERLERİ YOK EDERSE YOK OUR GİDERLER BU DEVLETLER İÇİNDE AYNIDIR BENCE.... SİZ BENCE EN DOĞRU OLAN SİSTEMİ GELİŞTİRDİNİZ KENDİ DERNEĞİNİZ ADI ALTINDA KENDİ HİZMETİNİZİ KENDİNİZ VERİYORSUNUZ. KÖYÜMÜZDE DURUM İNANKİ ÇOK KÖTÜ DURUMDA ŞU AN HAYALET KÖY YOLUNDA OLMAKTA HIZLA İLERLEMEKTEYİZ ŞU AN BEN 1 ÖLCEK BUĞDAYALA ANCAK 3,5 KG MAZOT ALABİLYORUM VE İNANINKİ BU İŞ BÖYLE GİTMEZ MİLLET İSYAN NOKTASINA GELMEKTE

5ak partinin durumu Empty Sevgili Xanax Paz Haz. 15, 2008 12:56 am

e.kurt

Sevgili Xanax kardesim keske kod isim yerine kendi ismini yazsaydin daha memnun olurdum.
ama farketmez sen öyle istiyorsan kendin bilirsin. Elestirilerine cevab vermeye calisayim.
1. Mehmet caglarin bahsettigi konu önceden medya 1. güc olarak ihtilalleri yaptiriyo ve zemin hazirliyordu simdi birinci (Zaman) karsi tarafin elinde oldugu icin baska yöntemleri uyguluyorlar diyo yani malum medyanin yaptigini simdi zaman yapiyor demiyor. ben öyle anladim ama kendisi ne kasdettigini yazar herhalde. sende bi daha oku , yanlis anlama olmasin.
2. Zaman gazetesi aslinda okunmuyor tiraj gönüllü gönülsüz abonelerle yüksek gösteriliyor iddiana gelince: Zaman Gazetesi Medya dünyasinda bizim sesimiz solugumuz. Bu sadece bir cemaatin bir grubun degil. Kendini Milli, Muhafazakar degerlereine bagli hisseden herkesin gastesi. Bazilari okumadan atsada Arastirmalarda Türkiyede encok okunan, genc, Akademik bir okuyucu kitlesi var. Biraz anketleri arastirmani tavsiye ederim.
Eger biraz arastirmak istersen, son medyanin carpitma örneklerini ve Zamanin gercekelri nasil ortaya cikardigini delileriyle sana göndereyim . Ayrica Türkiyede degil Dünyada Zaman grubunun Medyadaki basarilari bizleri gururlandiriyor. Ingilizca , Almanca yayin organlari , Dergiler, Bulundugumuz ülkede ciddiye aliniyor, bizlerin buralarda gözümüz kulagimiz oluyor.
3.Dernek adi altinda kendi hizmetimizi anlattigimaza gelince.
Köyümüz adina bir yardimlasam dernegi kuralim dedik. ama maalesef isteigimiz sekilde yürümedi. ilk yillarda ve bir önceki yila kadar yapilan yardimlar sadece belli sekiz on kisinin desdekleriyle oldu. ve olarda yapilan menfi tenkitlerden dolayi yardimlarini kestiler. kimseye sitem etmeye hakkimiz yok daha iyisini yapanlar gelir insaalllah. Bu köyümüzün ismiyle acilan site sadece üc kisi kendi imkanlariyla sürdürüyor. Site icin ne Dernek adina ne bir aidat ne bir yardim taleb etmedik. köyümüzün isminide tekelimize almadik istiyen site yapsin.
amacimiz kendi hizmetimizi degil güzel fikirlerimizi köylülerimizle paylasmak. Gurbetteki köylülerimizin internet ortaminda görüsmelerini tanismalarii icin yapiyoruz.
4. Türkiyedeki talebeler icin yardim (teberru) toplaniyor bu fakir cocuklar icin ama bu oran % 5.2 ve fiyatlar yüksek iddiana gelince. Öncelikle senden böyle bir teberru talebi olduysa ve sen yardim yaptiysan, Yardimda bulundugun yere sorma hakkina sahibsin diye düsünüyorum. onlar sana gerekli aciklamayi yaparlar. Merak edenler icin tavsiyem Türkce olimpiyatlarini izlemeleri.
5. AKP nin kapatilmasi siz icerden nasil görüyorusunuz bilmem ama disardan bakinca. Türkiyeyi despot bir ülke yapma. Eski demir perde ülkeri gibi yönetme gayreti icinde olduklari görünüyo. Sen 1 litre mazotun fiyatini hesap ediyorsun, Adamlar senin yönetimde isin yok sana verdigimiz hayat hakki kadar konusup yazabilirsin yasayabilirsin diyo. Köylüm durum bu
Parti kapatmak hele iktidardaki partiyi ve % 47 oy almis bir partiyi kapatmak. Türk milletine Ve Türkiyeye yapilabilecek en büyük düsmanliktir. Hangi Parti kapandida o partinin fikirleri degisti. isim degistirerek yine cikti ortaya.
Her türlü elestiri ve tenkitlere acigim, kimseye darilmam gücenmem, düsüncelerinizi paylasmak ümit ve dileklerimle. selamlar...........

6ak partinin durumu Empty Sorunuzun Cevabini anlamaya Calisin Cuma Haz. 20, 2008 12:50 am

Mehmet Caglar

Sayin xanax Sordugunuz sorunun cevabini belki ben baska Zaviyeden degerlendirdim, ama siz konunun disinada takildiniz, O takintilariniza bir baska baslik altinda sorarsaniz cevaplar alacaginiza inaniyorum Saygilarimla.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]