KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

zaman gazetesi

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1zaman gazetesi Empty zaman gazetesi Ptsi Ağus. 25, 2008 12:55 am

xanax

Zaman gazetesi ve benzer gazeteler( vakit,milli ,taraf,)butip gazetelin sayesin bu ülkeden giden milyarlarca dolar var (kombassan-Jetpa-İhlas-endüsstri-umpaş-yimpaş-adeses ve konya merkezli birçok holding) diyeceksinizki diğerlerinde yokmu kat vkat fazlası var ama ama diyorum Allah'ı Peygamber Efendimiz (sav) i dilinden düşürmeyerek yapılan soygun daha ağır geliyor ve bu soygunun yapılmasına çanak tutanlarda bu gazeteler değilmi şimdi senin giden paran varmı diyeceksiniz olmasada var benim ve çocuğumun geleceği var sen hangi gazeteyi okuyorsun diyeceksiniz ama ben gazete okumuyorum artık nedeni ise bu kirlenmişliğe çıkarcılığa alet olmak istememem. şu andaki koşullarda zaten Türkiye Cumhuriyetinde ki yaşam koşullarında insanların hala hatır yüzün den çoluğun çocuğun rızkını böyle medya benim gözümle kapitalist kitle ye vermeleri çok kötü. İsmimi yazmamı istemişsiniz ismim sizce bu kadar önemlimi yoksa önemli olan düşüncelerim mi

2zaman gazetesi Empty Geri: zaman gazetesi C.tesi Ağus. 30, 2008 2:25 pm

Admin

Admin

Sevgili kardesim köylüm Hemserim
tekrar ismini yazmassan mesajlarini silecegim, Ziyaretci defterine yazdiklarini da anlamadim hangi buttondan bahsediyorsun IP nr derken. kimsenin Ip nr. sini sakladigimiz arastirdigimiz yok. herkesin düsüncesine saygiliyim ama Zaman gazeteine takintini ve kurdugun irtibati anlamakta zorlaniyorum. Bahsettigin olaylarla ilgili yüzeysel bir bilgiye sahipsin. Önyargili davraniyorsun. Isim benim icin önemli, Düsünce ve fikirlere saygi derken, birbirini anlamaya calisma ve fikirlerinden bir sey ögrenmek maksadiyla tartismaya acigim manasinda.
hosca kal selamlar.......

https://kizilcaforum.yetkin-forum.com

3zaman gazetesi Empty Geri: zaman gazetesi Salı Eyl. 16, 2008 1:17 am

Mehmet Caglar

Sayin xanax Yaziniz icin Tesekkür uygun görürseniz bende fikrimi sunayim:Gazeteleri siralayip ayni kefeye koymussun, bence bu yanlis bunlarin kimi siyasi kimi fanatik radikal vb. ama zamanin slogani ise Farkli gazete, ama siz gazete okumayinca o farki anlayamazsiniz.

Medyada Holding reklamlarini muhsi kirmizi gülün konseriyle canli yayinda birkac kanal ayni anda verdiklerin hatirlatmak isterim ve bu kanallara reklami (parayi) kesince o holdinglerin aleyhine döndüler, Holdingler batirildi.Tabiki holding genelmüdürlerinde hatalarinida gözardi etmemek lazim.

Ticaret Ferdide olur Ortaklasada olur Bunun islamiyetle müslümanlikla alakasi olmaz ticaretin kendine has kurallarivardir.

Medyayi aykta tutan reklamdir, bir gida Reklamini her gazeteye verebilirsiniz ama bir mayo reklamini her gazete almaz kazanacagi para önem disi kalir hedefleri para oladigi icin.
Size tavsiyem önce Gazete ile magazin mecmuasinin farkini ögrenin.

Ben insaallah Ramazan bayraminda köyde olacagim cekinmezseniz orada benimle görüsebilirsiniz, ben kimliginizi gizli tutarim sizin icin önemli ise,
Herkese Hayirli Bereketli sihhatli Ramazan dilerim.

4zaman gazetesi Empty GAZETE Cuma Eyl. 26, 2008 2:05 pm

xanax

asayın mehmet abicim gazete ile mecmua arasındaki fakı anlayak kadar tahsilim var emin olabilirsin hemde kat kat fazlası ile hiç şüphen olmasın İŞTE SİZE SON BOMBA DENİZ FENERİ BUNA NE DİYECEKSİNİZ
Başbakan sizce neden bu kadar sinirli saklamaya çalıştığı bişeyler mi var acanba sizce vücu dili bunu anlatmıyormu biz türkiyeden böyle anlıyoruz ya siz avrupadan nasıl görüyorsunuz.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]