KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZILCA KÖYÜ FORUM SAYFASI

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

7. Uluslararasi Türk Dili Yarismasi

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

17. Uluslararasi Türk Dili Yarismasi Empty 7. Uluslararasi Türk Dili Yarismasi Çarş. Haz. 03, 2009 2:00 am

Mehmet Caglar

Saygi ve Degerli Köylülerim Yarismanin Hepsini Seyredemedim, Fakat Bir kac Yarismacilari izledim, ve cok duygulandim yüreklerimizi biraz daha inceltti. Ve ben o yabanci Cocuklarin bir ezber okuduklarini Zannediyordum Lakin gördümki Kendileride Göz Yaslari ve Yutkunarak Okudular.

Simdi izleyenlere soruyorum sizin de bir Yorumlariniz varmi? Azda olsa düsüncelerinizi Yazarsaniz Memnun olurum.

27. Uluslararasi Türk Dili Yarismasi Empty Türkce Olimpiyatlari Paz Haz. 07, 2009 2:24 am

e.kurt

Öncelikle böyle bir programi birkac konu altinda degerlendirmek istiyorum.
1. Hoca Efendinin (Muhterem Fethullah Gülen) Türk milletine kazandirdigi baslangicini yaptigi icin minnatdarim.
2. Türkcenin Dünyada taninmasi konusulmasi icin gayret etmek calismak, Bir kültür yarisi olarak görüyorum. Nasil bir Futbol veya diger spor dallarina gösterilen ilgi ve alaka ne kadar ??
3.Bazi medya grublarinin görmezden gelmeri, Bence Türk milletine yapilan bir saygisizlik olarak görüyorum.
4.Düsünce dünyamizin diger milletlerle paylasmak ayri bir haz, Ve bizlere bu gururu yasatan degerli Ögretmenlerimize emegi gecen heresi sükranla minnetle aniyorum.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-